Kurs online "Insta Metamorfoza"

Dlaczego Twoje konto na Insta nie przyciąga i jak to naprawić?
kurs-online-insta-metamorfoza

Czy to brzmi znajomo?

Czujesz, że chociaż bardzo się starasz, to Twoje konto na Instagramie stoi w miejscu. Tracisz klientów, którzy tylko wchodzą i wychodzą z Twojego konta? Przepadają Ci współprace na Instagramie, choć mniejsze konta mają ich na pęczki?
Być może wynika to z tego, że Twój Instagram jest niespójny, chaotyczny i zabałaganiony.

Dlaczego to, jak wygląda Twoje konto na Instagramie, jest takie ważne?

  • Kiedy pracownik agencji wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to w ekspresowym tempie podejmuje decyzję, czy wyśle do Ciebie propozycję współpracy, czy nie.
  • Kiedy potencjalny klient wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to w mgnieniu oka ocenia, czy Twoja oferta jest dla niego, czy nie.
  • Kiedy nowa osoba wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to decyzję o tym, czy zostanie z Tobą na dłużej i kliknie "obserwuj", podejmuje w przeciągu zaledwie kilku sekund.

To są sekundy, które mogą decydować o tym, czy rośniesz, czy sprzedajesz i czy masz współprace.

Środek do celu, a nie sztuka dla sztuki

Estetyczne konto na Instagramie nie jest celem samym w sobie. To tylko środek do celu, który ma pomóc Ci zachwycić pracowników agencji marketingowych, przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zatrzymać na dłużej osoby, które trafiają na Twoje konto na Instagramie. To Twoja wizytówka.
I teraz mam do Ciebie pytanie – co Twoje konto na Instagramie mówi dziś o Tobie?
Masz dosyć bałaganu na swoim koncie, bo sprawia, że nie przyciągasz ludzi na Insta?
Chcesz się z nim rozprawić, ale nie wiesz od czego zacząć?

Mam dla Ciebie rozwiązanie:
Kurs online "Insta Metamorfoza"

Pokażę Ci jak sprawić, aby Twoje konto robiło na innych świetne pierwsze wrażenie. Na kursie poznasz teorię, przerobisz ćwiczenia, ale też zdradzę Ci kilka nieoczywistych sztuczek. W efekcie wzniesiesz swoje konto na wyższy poziom.

Jak wygląda kurs "Insta Metamorfoza"?


Na kursie idziesz prostą ścieżką, od punktu A do B

Kurs składa się z 10 logicznie ułożonych lekcji, dzięki którym przestaniesz w końcu przekopywać się przez pół Internetu i szukać po omacku informacji na temat spójności. Przez zawiłości spójnego konta poprowadzę Cię krok po kroczku, dzięki czemu szybciej wdrożysz zamiany i zobaczysz efekty na swoim koncie.

Wiedzę zdobywasz niemal bez wysiłku, w czasie, który i tak spędzasz na Insta

Żeby przerobić kurs nie musisz już umawiać się na randkę z komputerem, bo kurs możesz obejrzeć nie tylko na platformie kursowej, ale również w formie Insta Stories. Przestaniesz odkładać przerabianie kursu na chwilę, kiedy wreszcie będzie miała czas, bo zaczniesz zdobywać wiedzę niemal bez wysiłku – w czasie, który i tak spędzasz na Insta.

Poznajesz teorię, którą dzielę się tylko z moimi kursantkami

Masz dosyć czytania setny raz o tym samym? Świetnie! W kursie nie znajdziesz przeklejek z polskich czy amerykańskich blogów. Dzielę się swoją autorską teorią spójności, powstałą na bazie moich obserwacji i doświadczeń. 

Dołącz do kursu Insta Metamorfoza

Dowiedz się jak ogarnąć bałagan na Instagramie
i stworzyć konto, które przyciąga.

A kto w ogóle przygotował ten kurs?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ola Foryś | #KorkizInsta (@wild.rocks)

Cześć, jestem Ola Foryś, z konta @wild.rocks

Na Instagramie jestem od 2014 roku (wtedy założyłam moje pierwsze konto). Niestety – chociaż bardzo się starałam, to nic mi na tym Instagramie nie wychodziło. Po drodze popełniłam też mnóstwo błędów, które po prostu stopowały mój rozwój.

Coś się jednak zmieniło pod koniec 2017 roku. Zaczęłam stopniowo wypracowywać i wdrażać zasady, których uczę dziś na swoim kursie.

Efekty tych zmian były... spektakularne

W samym 2018 roku do obserwowanych dodało mnie 50 tys. ludzi. Bez botów, znajomości, super sprzętu i zabaw spod znaku “follow/unfollow”. Wiem, że dużą rolę odegrał w tym procesie fakt, że miałam spójne, estetyczne konto, przez co ludzie, którzy trafiali na mój profil, chętniej klikali “obserwuj”.

Dziś, na moim kursie “Insta Metamorfoza”, zdradzam swoje sposoby na spójne konto.

Obejrzyj pierwszą lekcję gratis!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem
i zyskaj natychmiastowy, bezpłatny dostęp do pierwszej lekcji kursu "Insta Metamorfoza" poświęconej strategii.